درباره سایت فیت باشیم

فیت باشیم در اواخر سال 98 راه اندازی شد و از زمان تاسیس متخصصانی که از دانشگاه های برتر ایران فارغ التحصیل شده بودند تمام کار های آن را انجام میدادند.اعم از تولید محتوا و سئو سایت که کاری بس پیچیده و تخصصی است همه ی این تلاش ها امید است که به ثمر بنشیند و وب فارسی را پله ای به سمت جلو حرکت دهد.

درباره سایت فیت باشیم
درباره سایت فیت باشیم

 

 

 

سایت فیت باشیم از قلب یک نیاز شکل گرفت

 

اگر میخواهید درباره ما بدانید باید بگوییم که سایت فیت باشیم از قلب یک نیاز شکل گرفت زمانی که متوجه شدیم سایت های  ورزشی در سطح وب فارسی در سطح سایت های خارجی نیستند و ما باید کار انجام دهیم.

 

ما فهمیدیم که آگاهی رساندن درباره ی ورزش؛ و قدر دانی مخاطبین کشورمان، میتواند باعث خوشحالی ما و آن ها شود .سپس ما پیوسته کوشیدیم تا در مشکلات ورزشی مردم مانند؛ لاغری، حرکات اصلاحی بدن، مشکلات تغزیه ای و موارد دیگر کمک کنیم . کمک به شخصی که علم ما میتواند یاری کننده آن شخص باشد .

درباره سایت فیت باشیم
درباره سایت فیت باشیم

 

 

 

 

امروز از گذشت این روند خوشحالیم چرا که همیشه وظیفه ی کمک و خدمت را بر مادیات ترجیح دادیم .

وب سایت فیت باشیم در سال 98 بویسله ی متخصصان درون سپاری شد و تولید محتوای ارزشمند در این سایت توسط دانش آموختگان دانشگاه های معتبر ایران انجام میشود و نیز تعداد زیادی از مقالات ترجمه ی مقالات معتبر و بهروز دنیا است.

در فرایند تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی ما پیوسته بر ارائه ی محتوای ناب و خالص تاکید کردیم و اگر شما متوجه این امر شدید باعث خوشحالی ماست و مارا امیدوار تر میکند. .

وب سایت فیت باشیم یک مرجع تخصصی و آکادمیک در زمینه ی تولید محتوای تخصصی در مسائل ورزشی و عرصه ی فیتنس می باشد .

کلیه ی عوامل گرداننده ی وب سایت فیت باشیم و تولید کنندگان محتوا دانش آموختگان تخصصی در تربیت بدنی و علوم ورزشی و همه مسلط به زبان انگلیسی برای ترجمه مقالات خارجی میباشد .

 

فیت باشیم وب سایتی است که؛ ورزش رو عمیقا با عشق غنی میکند و سپس به شما تقدیم میکند.

چرا که همیشه ارائه ی کیفیت محتوای خالص و اصیل جزو اصول اخلاقی فیت باشیم است.

 

 

اهداف سایت فیت باشیم:

 

  • تبدیل سایت فیت باشیم به مرجعی معتبر در سطح وب فارسی برای علاقه مندان به ورزش
  • تولید محتوای ارزشمند و کاربردی برای کاربران عزیزمان
  • معرفی محصولات کاربردی و باکیفیت برای خرید ورزشکاران
  • ورود به عرصه ی مد و زیبایی اندام
  • ارائه ی اطلاعات مفید درباره  ی ورزش های جدید
  • معرفی ورزشکاران ایرانی و خارجی
  • مقالات ترجمه شده از سایت های معتبر نظیر بادی بیلدینگ
  • ترجمه ی کتاب های معتبر ورزشی دنیا و قرار دادن آن در داخل سایت

 

مقالات در داخل سایت ما بطور مرتب آپدیت میشود تا محتوای تازه و بروز به کاربران ارائه شود.درست است که تا الان فیت باشیم تعداد مقالات کمتری نسبت به بقیه سایت های ورزشی و تناسب اندام دارد اما ما میتوانیم با افتخار ادعا کنیم که تمامی مقالات ما یونیک است و همین مسئله ارزش زیادی دارد.شعار ما هم این است که محتوای یونیک و کاربردی برای کاربران وب فارسی تولید کنیم.

با افزایش آگاهی و علمتون می‌تونید کیفیت زندگی و سلامت خودتون رو تا حد زیادی افزایش بدید؛ به همین سادگی! ما هم در فیت باشیم به شما کمک می‌کنیم تا به بروزترین آموزش‌ها و مطالب علم سلامت، تغذیه، ورزش و سبک زندگی به زبان فارسی و بیانی ساده دسترسی داشته باشید!