کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی با 7 روش فوق العاده

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی
زمان مطالعه👨‍💻 : 7 دقیقه⏰

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی چیزی است بسیاری از بانوان به دنبال آن هستند و فیت باشیم در این مقاله روش هایی را برای کاهش سایز و حجم سینه بانوان ارائه میدهد.

 

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

رشد سینه در طول زندگی یک زن رخ می دهد. برخی از زنان ممکن است سینه های بزرگتر را زیبایی بدانند. با این حال ، سینه های بزرگ می توانند با ناراحتی های متعددی از جمله درد کمر و گردن همراه باشند.

سینه ها از بافت چربی و غدد با گیرنده های هورمونی متصل تشکیل شده اند. بافت چربی است که سینه را پر می کند ، در حالی که بافت غده – یا بافت سینه – مسئول تولید شیر است. تغییرات هورمونی در بدن می تواند باعث گسترش این بافت ها و بزرگ شدن سینه ها در طول زمان شود. عوامل دیگر نیز می توانند موثر باشند. این شامل:

  • بارداری
  • چاقی
  • دارو
  • ژنتیک
کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی
کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

 

7 درمان خانگی برای کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

برای جلوگیری از ناراحتی و افزایش تحرک ، برخی از زنان برای کاهش سایز سینه خود از جراحی استفاده می کنند. با این حال ، گزینه های کمتر تهاجمی برای کاهش اندازه سینه وجود دارد که می توانید در خانه امتحان کنید. قبل از استفاده از هر یک از این درمان های خانگی با پزشک خود مشورت کنید.

 

1. ورزش کنید

ورزش منظم می تواند به از بین بردن چربی قفسه سینه و تقویت ماهیچه های زیر سینه برای کاهش سایز آنها کمک کند.

از آنجا که سینه ها دارای بخشی از چربی هستند ، تمرکز بر تمرینات قلبی و با شدت بالا می تواند به کاهش سریعتر وزن و هدف قرار دادن مناطق مشکل ساز کمک کند. تمرینات هوازی-مانند بالا رفتن از پله ، دوچرخه سواری و پیاده روی با قدرت-می تواند متابولیسم شما را تسریع کرده و به شما در از بین بردن چربی های سینه کمک کند.

تمرینات مانند حرکات کششی نیز می توانند قفسه سینه را تقویت کرده و ظاهر سینه ها را تغییر دهند. حرکت های کششی می توانند ماهیچه های قفسه سینه را سفت کرده و حجم دهند تا اندازه کلی سینه کاهش یابد. با این حال ، تمرینات قدرتی و تمرینات هدفمند به تنهایی نمی توانند اندازه سینه را کاهش دهند. بدون تمرینات کاردیو یا تمرین فول بادی ، برخی دیگر از تمرینات می توانند سینه ها را بزرگتر نشان دهند.

توصیه می شود حداقل چهار بار در هفته به مدت 30 دقیقه ورزش کنید.

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی
کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

 

2. رژیم غذایی

آنچه می خورید در میزان چربی ذخیره شده در بدن شما نقش دارد. به طور کلی کاهش چربی بدن می تواند به کاهش اندازه سینه کمک کند.

حفظ تعادل ورزش و رژیم غذایی سالم باعث کاهش وزن و کاهش سایز سینه می شود. خوردن کالری بیشتر از میزان سوزاندن شما باعث تجمع چربی و رشد سینه ها می گردد.

گوشت بدون چربی ، ماهی ، میوه ها و سبزیجات غذاهایی هستند که به چربی سوزی در خارج از تمرینات معمول کمک می کنند. خوردن غذاهای فرآوری شده و شیرینی های کم نیز به کاهش سریع وزن کمک می کند.

 

3. چای سبز

چای سبز یکی دیگر از داروهای طبیعی است که به کاهش وزن کمک می کند. چای سبز حاوی تعدادی آنتی اکسیدان است و می تواند متابولیسم شما را برای سوزاندن چربی و کالری افزایش دهد. این کاهش تجمع چربی به کاهش اندازه سینه های شما کمک می کند. نوشیدن چای سبز در طول روز نیز می تواند انرژی شما را افزایش دهد.

 

4. زنجبیل

مانند چای سبز ، زنجبیل می تواند به تحریک متابولیسم و ​​سوزاندن چربی اضافی در بدن شما کمک کند. در حالی که می توانید آن را به عنوان یک ماده طبیعی در وعده های غذایی خود قرار دهید ، متخصصان تغذیه توصیه می کنند که آن را سه بار در روز برای تسریع سوخت و ساز بدن و افزایش اثرات کاهش وزن بنوشید.

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی
کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

 

5. دانه کتان

برخی از اسیدهای چرب ، به ویژه اسیدهای چرب امگا 3 ، برای عملکرد مغز ، کاهش فشار خون و تنظیم هورمون ها ضروری هستند. این در کاهش سینه ضروری است زیرا عدم تعادل در هورمون ها می تواند باعث رشد شود.

متأسفانه بدن ما به طور طبیعی برخی از مواد مغذی مورد نیاز برای رشد را تولید نمی کند. ما باید آنها را از خوردن غذاهای سرشار از این مواد دریافت کنیم. دانه کتان-همراه ماهی ها مانند ماهی آزاد و ماهی تن-سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است. این می تواند به تنظیم سطح استروژن و در نهایت کاهش اندازه سینه کمک کند. همچنین برای بهبود فرآیندهای گوارشی شما شناخته شده است.

می توانید دانه کتان را به غذاهای خود اضافه کنید یا آن را با آب بنوشید. همچنین ممکن است بتوانید شیر تخم کتان غیر شیرین و جایگزین تخم کتان آسیاب شده را در فروشگاه مواد غذایی سالم خود پیدا کنید.

 

6. سفیده تخم مرغ

راه دیگر کاهش سایز سینه ، ماسک سفیده تخم مرغ است. تغذیه با شیر مادر ، افزایش سن و کاهش وزن می تواند باعث افتادگی سینه ها در طول زمان شود. گاهی اوقات ، این می تواند سینه ها را بزرگتر از اندازه خود نشان دهد. می توانید ماسک سفیده تخم مرغ را امتحان کنید تا حالت کشسانی به پوست سینه بازگردد.

دو سفیده تخم مرغ را هم بزنید تا کف کند و سپس آن را روی سینه های خود بمالید. ماسک را به مدت 30 دقیقه روی پوست بگذارید و سپس آن را با آب گرم بردارید. با شروع به خشک شدن ، ممکن است متوجه سفت شدن طبیعی پوست خود شوید. با این حال ، این موقتی است زیرا سفیده تخم مرغ پوسته پوسته یا شسته می شود.

 

7. پوشاک

اگر داروهای طبیعی برای شما موثر واقع نشد ، ممکن است بتوانید با پوشیدن لباس های مناسب ظاهر سینه خود را کوچک کنید. روی یک سوتین مناسب که پشت و سینه را پوشش می دهد سرمایه گذاری کنید. همچنین پوشیدن رنگ های تیره تر و نظارت بر یقه پیراهن می تواند توجه سینه شما را از بین ببرد.

کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی
کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی

 

چشم انداز آخر

اگرچه جراحی کاهش سینه یک گزینه رایج برای کاهش اندازه سینه است ، اما گزینه های غیر تهاجمی دیگری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. قبل از اینکه هرگونه درمان طبیعی را که ممکن است با داروهای شما تداخل داشته باشد دنبال کنید ، با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت مشاهده عوارض جانبی یا واکنش به هر یک از این داروها ، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید. اگر هیچ یک از این داروهای طبیعی اندازه سینه و درد گردن و کمر را کاهش نمی دهد ، ممکن است بخواهید با پزشک خود در مورد جراحی سینه مشورت کنید.

منبع

5/5 - (1 امتیاز)

آیا این مطالب برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *