طرز تهیه کوفته تبریزی ساده، کوفته برنجی خوشمزه و مجلسی، کوفته مرغ بدون لپه

طرز تهیه کوفته تبریزی ساده، کوفته برنجی خوشمزه و مجلسی، کوفته مرغ بدون لپه
زمان مطالعه👨‍💻 : 3 دقیقه⏰

کوفته یکی از غذا های بسیار خوشمزه و ساده می باشد که شما می توانید طر تهیه کوفته را بسیار راحت اینجا یافته و آن را در خانه تهیه کنید. کوفته ها انواع مختلفی دارند و در شهر های مختلف تهیه می شوند. کوفته یکی از غذا های قدیمی و اصیل ایرانی می باشد که از ابتکار های آشپزخانه های ایرانی می باشد و از سمت ایران به طرف شبه قاره هندوستان سفر کرده است. روش پخت کوفته ها تغییر زیادی نکرده است و بیشتر از گوشت چرخ کرده برای تهیه آن استفاده می شود و بعضی اوقات از مرغ چرخ شده نیز استفاده می شود و داخل یک سس خوشمزه ربی قرار می گیرد و به همراه نان تازه سرو می شود. طرز تهیه کوفته ها بسیار ساده است و اگر یک سری نکات را رعایت کنید کوفته شما اصلا وا نمی رود و طعم بی نظیری به خود می گیرد. اما امروز تصمیم گرفته سه نوع از بهترین و محبوب ترین کوفته تبریزی، کوفته برنجی، کوفته مرغ را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

طرز تهیه کوفته تبریزی

کوفته تبریزی
کوفته تبریزی

کوفته تبریزی یکی از کوفته های بسیار خوشمزه و ساده است که برای شهر تبریزی می باشد و خیلی در بین ایرانی ها محبوب و خوشمزه است و شما می توانید به همراه نان تازه ترشی و سبزی خوردن این کوفه را تهیه کنید. برای مواد میانی کوفته می توانید از انواع آلو و زرشک یا تخم مرغ آبپز نیز استفاده کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه کوفته تبریزی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه کوفته برنجی

کوفته برنجی
کوفته برنجی

کوفته برنجی یکی از کوفته های بسیار خوشمزه و راحت است که همان طور که از اسم این غذا پیداست از ترکیب گوشت چرخ کرده و برنج تهیه می شود و طعم و مزه بی نظیری دارد. به دلخواه می توانید از انواع سبزی های معطر یا سبزی مخصوص دلمه استفاده کنید تا عطر و مزه آن فوق العاده شود. ورز دادن مواد کوفته یکی از عامل های مهم در وا نرفتن کوفته می باشد. اما برای مشاهده دستور تهیه کوفته برنجی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه کوفته مرغ

کوفته مرغ
کوفته مرغ

کوفته مرغ یکی از کوفته های بسیار جذاب و خوش طعم است که با مرغ تهیه می شود و شما اگر طعم و مزه گوشت را دوست ندارید می توانید با مرغ کوفته تهیه کنید که عطر آن چیزی از کوفته تبریزی یا رسپی های دیگر کم ندارد و یک غذای فوق العاده مجلسی و خوشمزه است. اما برای مشاهده دستور تهیه کوفته مرغ را به سایت آلامتو مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

آیا این مطالب برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *