افزایش سایز سینه برای زنان با روش های جذاب! 1402

افزایش سایز سینه برای زنان با روش های جذاب
زمان مطالعه👨‍💻 : 36 دقیقه⏰

افزایش سایز سینه برای زنان و شکل سینه برای بسیاری از زنان اهمیت زیادی دارد. حجم سینه خانم‌ها می‌تواند تأثیر زیادی بر روی اعتماد به نفس، تصویر بدنی و رضایت از ظاهرشان داشته باشد. در حالی که عوامل ژنتیکی و هورمون‌ها نقش مهمی در سایز و شکل سینه ایفا می‌کنند، سبک زندگی و رفتارهای خاص نیز می‌توانند بر این ویژگی‌ها تأثیرگذار باشند. در این مقاله از فیت باشیم روش های افزایش سایز سینه بانوان را بررسی می کنیم.

فهرست

علل های افزایش سایز سینه برای زنان

در حالی که اندازه سینه بیشتر توسط ژن های شما تعیین می شود، این بدان معنا نیست که در طول زندگی شما ثابت می ماند. در واقع، اکثر زنان در طول زندگی خود تغییرات زیادی را در سینه های خود تجربه می کنند. در اینجا برخی از دلایل اصلی تغییر در اندازه (و شکل سینه) شما آورده شده است.
1. سن: بلوغ تا یائسگی

از دوران بلوغ تا نوجوانی، اوج باروری و تا دوران یائسگی، بدن ما تغییرات زیادی را تجربه می کند. این مراحل رشد اغلب توسط تغییرات هورمونی هدایت می شوند که قطعاً می تواند بر سینه شما تأثیر بگذارد.به طور طبیعی، شما با سینه های کوچکتر شروع می کنید، تا زمانی که به طور کامل رشد کنید.

 1. چرخه قاعدگی

هورمون ها همچنین نقش مهمی در چرخه قاعدگی شما دارند و می توانند باعث تغییرات ماهانه در اندازه سینه شما شوند. بسیاری از زنان متوجه احتباس مایعات، تورم سینه ها و حساسیت به لمس ،درست قبل از پریود خود به عنوان بخشی از علائم پیش از قاعدگی (PMS) و/یا در طول تخمک گذاری، در اواسط سیکل خود می شوند.

 1. کنترل بارداری هورمونی

کنترل بارداری هورمونی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته استفاده می شود، اما هورمون های موجود در آن می توانند باعث احتباس مایعات و تورم سینه در برخی از زنان شوند. این اثرات اغلب در چند ماه اول مصرف یک رژیم جدید کنترل بارداری قوی تر است.

 1. بارداری

در دوران بارداری، اندازه سینه شما ممکن است دو یا سه برابر شود.یکی از اولین علائم بارداری افزایش سایز سینه است. در اوایل دو هفته پس از لقاح، سینه های شما شروع به رشد و تغییر در آماده سازی برای تولید شیر می کند. با تحریک هورمون‌های استروژن و پروژسترون، غدد تولیدکننده شیر در سینه‌ها بزرگ‌تر می‌شوند و بافت چربی کمی افزایش می‌یابد.

در پایان سه ماهه اول، سینه ها و نوک سینه های شما به طور قابل توجهی بزرگتر می شوند و ممکن است در طول بارداری شما رشد کنند. بزرگ شدن سینه می تواند حداقل یک پوند از وزنی که در دوران بارداری به دست می آورید باشد.سینه های شما ممکن است برای مدتی بعد از تولد بزرگ بمانند.

 1. افزایش یا کاهش وزن

نوسانات وزن یکی از دلایل است .چربی سینه یک زن ممکن است به راحتی وزن کم یا اضافه کند.با این حال، شایان ذکر است که هدف قرار دادن افزایش یا کاهش چربی در ناحیه خاصی از بدن دشوار است. بنابراین اگر وزن کم یا اضافه کنید، در سرتاسر بدن شما پخش می‌شود و نواحی دیگر و همچنین سینه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 1. سیگار کشیدن

در میان بسیاری از خطرات سلامتی مرتبط با سیگار، از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست است که می تواند بر پوست ظریف و بافت سینه تأثیر بگذارد. این ممکن است باعث افتادگی سینه ها شود. برخی از زنان این را به عنوان تغییر در اندازه می دانند، اگرچه بیشتر به شکل مربوط می شود مگر اینکه با تغییرات دیگری همراه باشد.

لینک مفید:افزایش سایز باسن|روش های بزرگ کردن باسن سال 1402

چه چیزی اندازه سینه را تعیین می کند؟

خوب، اکنون اندازه سینه خود را می دانید، ممکن است تعجب کنیدچرا سایز سینه  یک نفر 60 و دیگری 85 است؟ به نوعی، این مانند تعجب این است که چرا همه ما بینی های یک اندازه و یک شکل نداریم… زیرا همه ما با هم متفاوت هستیم!

بنابراین چه چیزی باعث چنین تفاوت های شدید در اندازه سینه می شود؟

ژنتیک

شما می توانید هم اندازه و شکل سینه ها و حتی ترکیب بافت سینه خود را بیشتر به ژن های خود نسبت دهید.به گفته نیچر، اندازه سینه یک ویژگی بسیار ارثی است.

وزن

یکی دیگر از عوامل مهم در مورد اندازه سینه، وزن بدن است. سینه ها اعضای پیچیده بدن هستند اما به طور قابل توجهی از چربی تشکیل شده اند. این ممکن است به این معنی باشد که افرادی که چربی بدن بالاتری دارند، اغلب سینه های بزرگتری خواهند داشت. البته وزن را هم ژنتیک و هم سبک زندگی تعیین می کند.

هورمون ها و چرخه تولید مثل

بدن ما متفاوت است و هورمون ها و چرخه تولید مثل می تواند در اندازه سینه ما نقش داشته باشد. در دوران بلوغ، تخمدان های ما شروع به تولید استروژن می کنند. این منجر به افزایش چربی در سینه های شما می شود و آنها را بزرگتر می کند.

گاهی ممکن است سینه ها قبل از شروع قاعدگی بزرگتر شوند. این به این دلیل است که استروژن و پروژسترون با هم کار می کنند تا مجاری سینه و غدد شیر را بزرگ کنند.

اگر باردار هستید، ابتدا متوجه بزرگ شدن سینه های خود خواهید شد. این به این دلیل است که استروژن، پروژسترون و پرولاکتین برای تحریک بزرگ شدن سینه و تولید شیر کار می کنند. سینه‌های شما همچنان که برای شیردهی در دوران بارداری آماده می‌شوند، بزرگ‌تر می‌شوند.

با این حال، زمانی که در حال تجربه یائسگی هستید، متوجه خواهید شد که کاهش استروژن منجر به از دست دادن خاصیت ارتجاعی سینه‌ها و کوچک شدن آن‌ها می‌شود.

لینک مفید:همه چیز در مورد دانه سویا (خواص و مضرات آن برای مردان و زنان در 1402)

آیا اندازه کوچک سینه یک نگرانی پزشکی است؟

هیپوماستی یک اصطلاح پزشکی است که سینه های رشد نیافته را توصیف می کند (که هیپوپلازی پستان یا هیپوپلازی پستان نیز نامیده می شود).

هیپوماستی  نشان دهنده کاهش قابل توجهی در اندازه بافت سینه نسبت به اندازه استاندارد سینه است.برخی از علل مادرزادی عبارتند از: سندرم اولنارپستانی (یک اختلال ارثی نادر)، سندرم لهستان، سندرم ترنر، و عدم تعادل هورمونی.

در این صورت، پزشک مراقبت های اولیه شما ممکن است شما را به یک متخصص زنان (متخصصی که بر نگرانی های باروری از جمله هورمون های تولید مثلی است) یا یک متخصص غدد (متخصصی که بر تمام مشکلات هورمونی است) ارجاع دهد.

لینک مفید:بهترین روغن برای چربی سوزی شکم درسال 1402

براي بزرگ شدن سينه ها چه بخوریم

 1. محصولات سویا

شیر سویا منبع عالی ایزوفلاون است که از استروژن بدست می آید. از این رو، می تواند به افزایش رشد بافت سینه کمک کند. دانه های سویا می توانند به افزایش سایز سینه کمک کنند. محصولات سویا مفید هستند زیرا به کاهش خطر سرطان سینه کمک می کنند.می توانید هر روز صبح یک وعده شیر سویا بنوشید و محصولات سویا را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.

 1. توفو

توفو محصول جانبی سویا است و همچنین دارای تعداد زیادی ایزوفلاون است. می توانید توفو را به برنامه غذایی هفتگی خود اضافه کنید. با این حال، در مصرف محصولات سویا زیاده روی نکنید زیرا باید سطح استروژن را حفظ کنید.

 1. دانه رازیانه

دانه های رازیانه سرشار از فیتواستروژن هستند که برای بزرگ کردن سینه ها حیاتی است. آنها حاوی هورمون های گیاهی طبیعی، فلاونوئیدها و مولکول های معطر مانند استراگول، آنتول و فنچون هستند که باعث رشد بافت سینه و افزایش ترشح شیر می شوند.از نظر تاریخی، گیاه‌پزشکان از دانه‌های رازیانه برای درمان سلامت سینه در مادران شیرده استفاده می‌کنند.

 1. شیر

تمام محصولات لبنی حاوی هورمون های تولید مثل ،مشابه هورمون های موجود در بدن ما هستند. شیر گاو حاوی هورمون های استروژن، پرولاکتین و پروژسترون است که به تولید شیر کمک می کند. شیر حاوی استروژن است، و به افزایش سایز سینه ها کمک می کند.می توانید هر روز صبح و شب یک لیوان شیر بنوشید.

 1. چغندر

چغندر هر دو دارای سطوح بالایی از استروژن هستند. آنها به تولید استروژن در بدن کمک می کنند. چغندر می تواند مکمل استروژن در بدن شما باشد و  رشد سینه را افزایش دهد.

 1. هویج

هویج می تواند به شما کمک کند سایز سینه هایتان را بزرگ کنید زیرا حاوی پیش سازهای استروژن است. آنها همچنین دارای فیبرهای غیرقابل هضم منحصر به فردی هستند که استروژن اضافی را از بدن خارج می کند.هویج سرشار از بتاکاروتن، آنتی اکسیدان ها و سایر مواد معدنی و ویتامین های حیاتی است.

 1. مرغ

مرغ برای عملکرد تولید مثل شما مفید است. مرغ دارای مواد مغذی قوی است که می تواند سطح استروژن را در بدن با سرعت نسبتاً بالاتری افزایش دهد. می توانید هفته ای یکی دو بار مرغ بخورید.

 1. آجیل

برخی از مغزها مانند گردو، بادام هندی، بادام زمینی و پسته سرشار از استروژن یا فیتواستروژن هستند. پسته بیشترین میزان فیتواستروژن را در میان آجیل های توصیه شده دارد.این دوز استروژن برای رشد سینه مفید خواهد بود.

 1. پاپایا

پاپایا سرشار از استروژن است. یکی از بهترین راه‌ها برای مشاهده اثرات آن، مصرف پاپایا با مقداری شیر است. این یک درمان خانگی محبوب برای بزرگ کردن سینه ها است. شیر زیاد ننوشید زیرا ممکن است باعث اسهال شود. زنان باردار باید به شدت از این کار اجتناب کنند. کسانی که از عدم تحمل لاکتوز رنج می برند می توانند پاپایا بخورند و شیر را حذف کنند.

 1. دانه شنبلیله

از آنجایی که دانه های شنبلیله غنی از فیتواستروژن هستند، به رشد بهتر غدد پستانی کمک می کنند. این دانه ها برای کاهش وزن و بهبود رشد مو عالی هستند.فیتواستروژن ها و دیوسژنین موجود در دانه های شنبلیله به هورمون پرولاکتین در رشد سینه کمک می کند.می توانید یک قاشق چای خوری دانه شنبلیله را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید یا از روغن شنبلیله برای ماساژ سینه های خود استفاده کنید.

 1. دانه ها

دانه های کتان، کنجد، تخمه آفتابگردان و تخمه کدو تنبل دارای استروژن بالایی هستند. آن برای رشد سینه شما ایده آل است. دانه کتان یکی از بهترین مواد غذایی طبیعی برای تقویت سینه است که باعث رشد بافت سینه می شود.دانه های دیگری مانند کنجد، کدو تنبل و تخمه آفتابگردان نیز می توانند سطح استروژن را افزایش داده و رشد سینه رابیشتر کند.

 1. غذاهای دریایی

غذاهای دریایی نه تنها برای سلامتی شما مفید هستند، بلکه می توانند سایز سینه های شما را نیز افزایش دهند. می توانید غذاهای دریایی مانند میگو، صدف را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.همه اینها دارای سطوح بالایی از منگنز هستند که باعث تحریک هورمون های جنسی در بدن می شود. این به افزایش اندازه سینه شما کمک می کند.

 1. میوه ها

میوه ها یک درمان طبیعی عالی برای رشد سینه هستند زیرا به افزایش تولید استروژن در بدن به طور طبیعی کمک می کنند. بهترین میوه‌ها برای رشد سینه‌ها عبارتند از گیلاس، موز، انار، سیب، هندوانه و غیره.همچنین سطح تستوسترون را کاهش می‌دهند و سینه‌هایی سفت‌تر به شما می‌دهند.

میوه ها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند که سلامت کلی شما را بهبود می بخشند و همیشه باید بخشی از رژیم غذایی شما باشند.

 1. روغن زیتون

روغن زیتون سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین E است که می تواند از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کند. می توانید هر روز سینه های خود را با روغن زیتون ماساژ دهید. سینه را مرطوب و سفت نگه می دارد.

کمک می کند که ظاهر سینه شما بهتر به نظر برسد. اطمینان حاصل کنید که از روغن زیتون با کیفیت بالا استفاده می کنید. چند قطره را روی سینه های خود بمالید و روغن را با حرکات دورانی ماساژ دهید.

 1. جوانه یونجه

جوانه یونجه حاوی ترکیب فیتواستروژن به نام ایزوفلاون است که رشد سینه ها و شیر مادر را بیشتر می کند. آنها همچنین غنی از ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به درمان بیماری های کلیه، مثانه و پروستات کمک می کنند. شما به راحتی می توانید با قرار دادن مقداری از آن را در سالاد یا ساندویچ خود اضافه کنید.

 1. Pueraria Mirifica

این گیاه در بزرگ شدن سینه بسیار موثر است. به این دلیل که این گیاه دارای سطح بالایی از فیتواستروژن نسبت به سایر گیاهان است. این روش به تحریک رشد سینه کمک می کند. با این حال، بدون توصیه پزشک از آن استفاده نکنید زیرا ممکن است عوارض جانبی مانند حالت تهوع، سردرد، سرگیجه و غیره ایجاد کند.

 1. شبدر قرمز

گیاه شبدر قرمز حاوی فیتواستروژن است که به بزرگ شدن سینه کمک می کند. برخی از فیتواستروژن های شبدر قرمز دارای جنیستئین هستند که به آنها کمک می کند به گیرنده های استرادیول مسئول رشد سینه متصل شوند.عصاره این گیاه کاربردهای زیادی دارد، از ماساژ سینه گرفته تا مصرف آن به صورت کپسول یا چای.

این گیاه بیشتر به عنوان داروی جایگزین برای سرفه، برخی سرطان ها و اختلالات سیستم لنفاوی استفاده می شود. این گیاه گلدار حاوی کلسیم، نیاسین، فسفر، تیامین، منیزیم، پتاسیم و ویتامین C است که به بهبودی شما کمک می کند.

18.سیب زمینی وحشی

سیب زمینی وحشی برای رشد سینه ها بسیار توصیه می شود زیرا حاوی فیتواستروژنی به نام دیوسژنین است که به بزرگ شدن سینه ها کمک می کند.

 1. ریشه دونگ کوای

ریشه Dong Quai در طول تاریخ به عنوان یک گزینه درمانی برای سلامت قاعدگی و یائسگی زنان استفاده شده است. از آنجایی که سرشار از ایزوفلاون است، به بزرگ‌تر شدن سینه‌ها کمک می‌کند.این به این دلیل است که بدن ایزوفلاون را به استروژن در بدن تجزیه می کند. این هورمون است که باعث رشد سینه می شود. این ریشه می تواند به تسکین و بافت سینه شما کمک کند.

 1. سبزیجات سبز

سبزیجات سبز برای سلامت کلی ما حیاتی هستند. برای این کار می توانید سبزیجاتی مانند کلم و کلم بروکلی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

لینک مفید:غذاهای فیبردار برای لاغری (22 غذای عالی فیبر دار برای کاهش وزن)

ماساژ برای افزایش سایز سینه زنان

ماساژ برای بدن عالی است. هزاران فواید سلامتی دارد. شما می توانید از ماساژ به عنوان یک تکنیک برای رشد سایز سینه خود استفاده کنید.

برای ماساژ سینه می توانید از روغن ها یا لوسیون های زیر استفاده کنید:

 • روغن خراطین
 • روغن رازیانه
 • روغن اسطخدوس
 • روغن زیتون

بهترین راه برای ماساژ و افزایش سایز سینه زنان

چند قطره روغن را به سینه های خود بمالید.با استفاده از دستان خود روغن را به روش گردش خون به هر دو سینه ماساژ دهید.هر دو سینه را کنار هم بیاورید.این کار را چند بار در روز با استفاده از روغن های ذکر شده تکرار کنید.

اطمینان حاصل کنید که این کار را برای دوره های طولانی انجام ندهید زیرا ممکن است باعث تورم و حساسیت شود.

لینک مفید:رژیم کتوژنیک درسال1402

مالیدن روغن خراطين براي بزرگ شدن سينه زنان

روغن خراطین عصاره طبیعی و روغن استخراج شده از نوعی کرم است. در واقع کرم‌های ایزینیا فتیدا را بوسیله نور خورشید خشک کرده و در روغن‌های پایه مانند روغن زیتون و روغن کنجد قرار می‌دهند. پس از گذشت مدت زمان معینی، روغن خراطین حاصل می‌شود.روغن خراطین روشی موثر برای افزایش سایز سینه زنان است .

در  این کرم و البته روغن تهیه شده از آن عناصر مفیدی همچون  لینولئیک اسید، هگزا دکالوئیک اسید، امگا ۶، امگا ۳، ویتامین E و ۱۸ نوع اسیدآمینه ضروری برای بدن وجود دارد. اما عنصری که بیشتر از دیگر عناصر در بدن این کرم مورد توجه قرار گرفته است، الانتئین می‌باشد. الانتئین نوعی پروتئین است که قابلیت حجم دادن به عضلات را دارد.

روغن خراطین روغن مفید، غلیظ و به صرفه است که تاثیرات خود را از همان روزهای ابتدایی روی سینه خواهد گذاشت. و هیچ گونه مشکلی، عارضه جانبی در مصرف این دارو گزارش نشده است. شما نمی توانید هیچ رقیبی برای روغن خراطین بیابید.

لینک مفید:تمرینات فول بادی بانوان در منزل با 20 حرکت{بدون تجهیزات}

وازلین برای بزرگ شدن سينه زنان

وازلین نام تجاری ژله نفتی است که اغلب برای کمک به التیام خراش ها و سوختگی ها یا به عنوان مرطوب کننده دست و صورت استفاده می شود. این محصول ترکیبی از موم ها و روغن های معدنی است و بخشی از بسیاری از روتین های بهداشتی و زیبایی است.

یکی از ادعاهایی که در حال حاضر در شبکه های اجتماعی رایج است این است که می توان از وازلین برای افزایش سایز و سفت شدن سینه ها استفاده کرد.  استفاده از وازلین به سینه‌های خود هر روز برای مدتی معمولاً حدود 30 روز می‌توانید اندازه سینه خود را افزایش دهید.استفاده از وازلین روشی موثر برای افزایش سایز سینه زنان است .

آیا ترکیب وازلین با خمیردندان می تواند اندازه و استحکام سینه را افزایش دهد؟

برخی ادعا می کنند که با ماساژ دادن وازلین روی سینه ها و مالیدن خمیر دندان روی نوک سینه ها می توانید اندازه و استحکام سینه ها را افزایش دهید. درست مانند وازلین، هیچ مدرکی وجود ندارد که خمیر دندان بر اندازه و سفتی سینه ها تأثیر بگذارد.

آیا خطراتی وجود دارد؟

تا زمانی که به هیچ یک از مواد موجود در وازلین یا خمیردندانی که استفاده می کنید حساسیت نداشته باشید، استفاده از آنها روی سینه ها هیچ خطری ندارد.اگر در محل استفاده از محصولات دچار خارش بینی یا بثورات پوستی شدید، ممکن است آلرژی داشته باشید و باید مصرف را متوقف کنید.

توجه داشته باشید که ترکیبات برخی از برندهای خمیردندان می تواند پوست حساس را تحریک کند. زنان اغلب در طول بارداری یا در زمان‌های خاصی از چرخه قاعدگی خود تغییری در اندازه سینه خود تجربه می‌کنند.

لینک مفید:تمرین فول بادی برای مبتدی |5 تا از مزایای تمرین فول بادی در سال جدید

روغن جوانه گندم برای بزرگ شدن سينه زنان

برای بهتر نتیجه دادن رشد سینه ها می توانید از روغن جوانه گندم استفاده کرد وآن  را به مدت ۱۰ دقیقه در جهت عقربه های ساعت روی سینه ها ماساژ دهید .این عمل باعث افزایش جریان خون در سینه ها شده و به اکسیژن رسانی و غذا رسانی بهتر برای سوخت و ساز موضع کمک میکند .

روغن جوانه گندم ، سرشار از ویتامین E است و استفاده از آن ، از افتادگی سینه ها جلوگیری نموده و در دراز مدت آنها را سفت نگه می دارد .برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب به مدت یک ماه ، ۲ تا ۳ بار در روز این ماساژ را انجام دهید.

روغن جوانه گندم نیز به علت اثربخشی و راحتی آن، به عنوان یک روغن برای بزرگ کردن سینه محسوب می شود.هنگامی که روغن جوانه گندم برای ماساژ سینه استفاده می شود، به جریان خون کمک می کند.

این روغن را می توان به طور مستقیم روی پوست تمیز و خشک استفاده کرد. آن را با حرکات دایره‌ای دور سینه‌ها و بدون لمس نوک پستان ماساژ دهید. اجازه دهید پوست روغن را به خوبی جذب کند.شما می توانید آن را هم در صبح و هم در شب، زمانی که مناسب تر است، استفاده کنید.روغن جوانه گندم روشی موثر برای افزایش سایز سینه زنان است .

لینک مفید:برنامه غذایی برای چربی سوزی سریع با 12 غذای سالم

بهترین کرم بزرگ کننده سينه زنان

درحال حاضر همه به فکر زیبایی سینه های خود هستند و باعث بالا بردن اعتماد بنفس برای برخی از زنان خواهد بود.کرم های زیادی در بازار وجود دارد برای افزایش سایز سینه ولی پیشنهاد ما استفاده از روغن های طبیعی است که خطری برای زنان نداشته باشد از جمله روغن های گیاهی برای افزایش سایز سینه زنان میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد.

روغن نارگیل برای افزایش سایز سینه زنان

روغن نارگیل مملو از عوامل مرطوب‌کننده است که خاصیت ارتجاعی پوست شما را بهبود می‌بخشد و به سینه‌های شما استحکام می‌دهد.با ماساژ دادن این روغن در امتداد خط سینه، می توانید از شر علائم کشیدگی و خشکی که می تواند باعث کوچک شدن سینه ها شود خلاص شوید.این روغن همچنین دارای بسیاری از مواد مغذی حیاتی است که به گردش خون بهتر کمک می کند.

روغن زیتون برای افزایش سایز سینه زنان

ویتامین E و آنتی اکسیدان های موجود در این روغن می توانند بر افتادگی ماهیچه ها تأثیر بگذارند.استفاده از چند قطره روغن زیتون گرم روی سینه‌ها می‌تواند ناحیه اطراف آن را تقویت کند، که می‌تواند ظاهری زیباتر به سینه های شما بدهد.

روغن میخک برای افزایش سایز سینه زنان

روغن میخک دارای خواص درمانی طبیعی است که در صورت استفاده موضعی می تواند گردش خون را افزایش دهد.این می تواند سلامت بافت های سینه شما را بهبود بخشد و باعث رشد آنها شود. با این حال، این روغن قوی است و می تواند باعث ایجاد احساس سوزش در نواحی حساس مانند سینه شود.بنابراین، حتما قبل از استفاده آن را با روغن های حامل مانند نارگیل یا زیتون رقیق کنید.

روغن اسطوخودوس برای افزایش سایز سینه زنان

مطالعات نشان می دهد که استفاده موضعی از روغن اسطوخودوس می تواند باعث بزرگ شدن بافت سینه شود.عصاره خالص اسطوخودوس از استروژن موجود در بدن تقلید می کند که می تواند باعث بزرگ شدن سینه شود.نسخه رقیق شده این روغن را به طور مرتب امتحان کنید تا متوجه بهبودی شوید. این یکی از بهترین روغن های بزرگ کننده سینه است.

روغن آووکادو برای افزایش سایز سینه زنان

یکی دیگر از روغن های گیاهی که می تواند برای تقویت سینه استفاده شود روغن آووکادو است.این یک روغن مغذی است که با ویتامین هایی مانند D، E و A غنی شده است که می تواند از رشد بافت سینه حمایت کند.همچنین باعث تشکیل کلاژن می‌شود که خاصیت ارتجاعی سینه‌ها را بهبود می‌بخشد و به آن‌ها کمی لیفت می‌دهد.

روغن گل سرخ برای افزایش سایز سینه زنان

روغن گل سرخ از دانه های گل رز وحشی استخراج می شود و به طور گسترده ای در رایحه درمانی استفاده می شود.دارای خواص مرطوب کنندگی و سفت کنندگی شدید است که می تواند سلول های سینه را جوان کند. این روغن همچنین با علائم کشش و افتادگی پوست مبارزه می کند.

این روغن می تواند به برجسته کردن سینه ها کمک کند و آن ها را بزرگ تر به نظر برساند. روغن گل سرخ یکی از روغن های بزرگ کننده سینه است که به طور گسترده استفاده می شود.

لینک مفید:کاهش سایز سینه زنان بطور طبیعی با 7 روش فوق العاده

روغن معجزه آسا جوجوبا برای افزایش سایز سینه زنان

این روغن به سرعت جذب پوست می شود و خواص تغذیه کننده عمیقی دارد.به دلیل مقادیر بالای اسیدهای چرب ضروری موجود در آن، به ویژه برای افزایش سایز سینه مفید است. استفاده از این روغن برای ماساژ سینه می تواند در چند هفته نتایج قابل مشاهده ای به شما بدهد.

 روغن یلانگ یلانگ برای افزایش سایز سینه زنان

عصاره یلانگ یلانگ یک روغن معطر است که از گل های زرد رنگ درخت CanangaOdorata به دست می آید.این ماده حاوی فیتوهورمون هایی است که مشابه هورمون های ترشح شده در بدن انسان است.ماساژ سینه‌ها با نسخه رقیق‌شده این روغن می‌تواند افتادگی سینه‌ها را کاهش داده و سینه دوباره سفت‌تر به نظر برسد.

روغن سویا برای افزایش سایز سینه زنان

روغن دانه سویا به افزایش سایز سینه کمک می کند. آزمایش‌های خاصی نشان داد که استفاده از روغن سویا در اطراف سینه‌ها می‌تواند ماهیچه‌ها را سفت کرده و شکل سینه را تقویت کند.کارشناسان معتقدند که این می تواند به دلیل توانایی روغن در افزایش سطح استروژن در منطقه باشد که منجر به افزایش اندازه می شود.

لینک مفید:کشیدگی عضله پشت ساق پا |نحوه درمان ساق پا کشیده شده+2021

چگونه از روغن های بزرگ کننده سینه استفاده کنیم؟

استفاده صحیح از این روغن های بزرگ کننده سینه برای به حداکثر رساندن فواید بسیار مهم است:

 • روغن انتخابی را باید روی تمام سینه و اطراف آن ماش داد. به سراغ روغن های ارگانیک یا خانگی بروید که فاقد مواد شیمیایی است.
 • باید آن را با حرکات دایره ای از بیرون به داخل ماساژ دهید.
 • این کار را حداقل ۱۰-۱۵ دقیقه انجام دهید تا جریان خون افزایش یابد.
 • هنگامی که روغن کاملا جذب پوست شد، یک حوله تمیز برداشته و محصول اضافی را پاک کنید.

همچنین، اثربخشی بیشتر این روغن ها بر روی سینه ها از نظر علمی ثابت نشده است، اما بسیاری از زنان با استفاده منظم نتایج خوبی را تجربه کرده اند.

داروی گیاهی برای بزرگ شدن پستانها؟

ترکیبات موضعی و خوراکی حاوی ترکیبات منحصر به فرد گیاهان خاص به طور موثری سینه‌های زنان انسان را با تقویت بافت‌های همبند و تشویق رشد سلول‌های جدید تقویت می‌کنند.

ترکیب موضعی حاوی عصاره توت نخل اره، عصاره توت درخت عفیف، عصاره دانه شنبلیله، عصاره دانه رازیانه، عصاره کامفری، عصاره پوست درخت بید سفید، عصاره ما هوانگ، عصاره سیاه کوهوش، عصاره گوارانا، عصاره گل شبح، عصاره زغال اخته، عصاره دم اسب است.

و عصاره این ترکیب خوراکی یک سیستم مکمل غذایی حاوی دو ترکیب مکمل غذایی است. اولین ترکیب حاوی عصاره خار مریم، رازک، یام وحشی، دانه شنبلیله، توت نخل اره، توت درخت عفیف، دانه رازیانه، کوهوش سیاه، دامیانا، دونگ کوای، گیاه چینی لیسیوم، کنسانتره اسکال کپ و دانه کدو حلوایی Curcubita Pepo است.

ترکیب موضعی که ترجیحاً به صورت کرم است.روزانه و برای مدت زمان کافی به صورت موضعی روی ناحیه سینه اعمال می شود. سیستم خوراکی، ترجیحاً به شکل کثیری از کپسول‌ها که جداگانه گرفته می‌شوند.

به‌صورت خوراکی به‌صورت روزانه برای مدت زمان کافی تجویز می‌شوند، که در آن کپسول‌های ترکیب اول برای دوره اول و کپسول‌های ترکیب دوم برای یک دوره مصرف می‌شوند.دوره دوم بعدی ترجیحاً، ترکیبات موضعی و خوراکی به طور همزمان در یک رژیم درمانی تجویز می شوند.

لینک مفید:کوچک کردن باسن|روش های لاغر کردن باسن|کاهش سایز باسن

حال با بعضی از دمنوش های گیاهی موثر برای افزایش سایز سینه آشنا میشویم

ما یک گزینه ساده تر، مقرون به صرفه و خانگی برای شما داریم. روش های جراحی را فراموش کنید.جهت تهیه دمنوش خانگی، برای بزرگ کردن سینه، مواد و گیاهان آشپزخانه خود را بردارید.

فقط با چند گیاه می توانید استروژن رشد سینه را در بدن افزایش دهید. با مصرف منظم این دمنوش های خانگی، می توانید سینه ای سفت تر و پرتر داشته باشید. با درست کردن و لذت بردن از این دمنوش ها زیبایی خود را افزایش دهید.

دمنوش شنبلیله

این گیاه محبوب برای افزایش  سایز سینه مؤثر است. دیوسژنین موجود در شنبلیله توانایی ایجاد استروژن را با یک فرآیند مصنوعی دارد که به رشد سینه ها کمک می کند. تهیه چای از دانه های شنبلیله ساده ترین راه برای داشتن سینه های پرتر است.

علاوه بر این، شما قادر خواهید بود سطح قند خون، فشار خون و کلسترول بد خود را در حد نرمال نگه دارید.

دستور تهیه دمنوش شنبلیله برای بزرگ کردن سینه:

 • کثیفی دانه های شنبلیله را بشویید و بگذارید خشک شود.
 • از مخلوط کن برای پودر کردن دانه ها استفاده کنید. این پودر را برای استفاده در آینده در یک ظرف دربسته نگهداری کنید.
 • آب را در تابه بجوشانید و ۲ قاشق چایخوری پودر را به آب در حال جوش اضافه کنید.
 • ۲ دقیقه بجوشانید.
 • آن را در یک فنجان بریزید. اجازه دهید ۱۰ دقیقه خنک شود.آن را دو بار در روز بنوشید تا به زودی متوجه نتایج خوب شوید.

دمنوش خانگی پاپایا

پاپایا یکی از خوراکیهای مؤثر برای بزرگ تر شدن سینه است.  این چای از پاپایای سبز درست می شود. آنزیم های قوی و ویتامین A موجود در پاپایا به بدن کمک می کند تا ترشح هورمون های زنانه را افزایش دهد. از این رو، بافت های سینه رشد خود را تسریع می کنند.

علاوه بر این، این آنزیم ها با افزایش متابولیسم پروتئین در بدن، از جذب مواد مغذی حمایت می کنند.

دستور تهیه دمنوش خانگی پاپایا برای بزرگ کردن سینه:

 • پوست یک پاپایای سبز را جدا کنید و آن را به مکعب های ۱ اینچی خرد کنید.
 • این قطعات را در آب جوش بریزید. حدود ۳۰ دقیقه روی شعله ملایم بگذارید.
 • حتما در فواصل معین بجوشانید.
 • شعله را خاموش کنید و مخلوط را به فنجان منتقل کنید.
 • بر اساس نیاز خود شیر اضافه کنید.
 • برای خوشمزه تر شدن ۱ قاشق چایخوری عسل یا شکر به آن اضافه کنید.
 • از چای لذت ببرید.

چای زنجبیلی

زنجبیل یک ماده رایج غذایی است که فواید زیادی برای بدن دارد. سرشار از ویتامین C، منیزیم و سایر مواد مغذی است که به طور فعال در بازسازی و ترمیم بدن شرکت می کنند.

چای زنجبیل می‌تواند جریان خون را در بافت‌های سینه افزایش دهد و مواد مغذی ضروری را برای رشد سینه و بزرگ کردن سینه تامین کند. برای از بین بردن سلول های سرطانی و پیشگیری از سرطان، چای زنجبیل بنوشید. این چای سالم را بنوشید تا با لبخندی بزرگ زندگی کنید.

دستور تهیه چای زنجبیل:

 • ½ فنجان آب را در تابه گرم کنید.
 • تکه های ریز زنجبیل را به آب در حال جوش اضافه کنید.
 • به مدت ۲ دقیقه بجوشانید تا تمام محتویات زنجبیل در آب استخراج شود.
 • مخلوط را در یک فنجان صاف کنید.
 • این چای را زمانی که گرم است بنوشید تا باعث افزایش سایز سینه شما شود.
 • می توانید آن را دو بار در روز مصرف کنید.

دمنوش خانگی شبدر قرمز

شبدر قرمز فواید شگفت انگیزی برای سینه شما دارد. این گیاه می تواند بدن شما را با ایزوفلاون ها فریب دهد . یک جزء مصنوعی شبیه استروژن. هنگامی که بدن ایزوفلاون هایی را که شبیه استروژن هستند تشخیص می دهد، بافت ها شروع به رشد می کنند و شما متوجه افزایش سایز سینه خواهید شد.

مصرف این چای می تواند جریان خون را بهبود بخشد، پوست شما را تقویت کند، سینه های افتاده را محکم کند، درد تسکین دهد و علائم یائسگی را از بین ببرد. حالا باید یک فنجان چای شبدر قرمز درست کنید. دستور تهیه را دنبال کنید!

دستور العمل دمنوش خانگی شبدر قرمز:

 • آب را در تابه گرم کنید.
 • آب داغ را به یک فنجان بریزید.
 • ۳-۴ گل شبدر قرمز را در فنجان ریخته و ۳۰ دقیقه خیس کنید.
 • این دمنوش را ۲ بار در روز بنوشید تا نتیجه عالی بگیرید.

چای رازیانه

از قرن ها قبل از رازیانه برای بزرگ کردن سینه و رشد سینه استفاده می شد. محتوای غنی فلاونوئید موجود در دانه های رازیانه باعث افزایش تولید استروژن در بدن برای تسریع رشد سینه می شود. رازیانه سلامت سینه را در دوران شیردهی حفظ می کند. این چای هضم، دفع ادرار، سلامت اندام ها و حرکات روده را بهبود می بخشد.

دستور تهیه چای رازیانه

 • قاشق چایخوری دانه رازیانه را له کنید.
 • این دانه ها را به آب در حال جوش اضافه کنید. بگذارید ۵ دقیقه دم بکشد.
 • چای را در یک فنجان صاف کنید.
 • عسل را به عنوان یک شیرین کننده اضافه کنید و آن را دو بار در روز بنوشید تا در عرض چند هفته متوجه تغییرات شوید.

اره چای نخل

نخل اره ای برای درمان اختلالات مردانه شهرت دارد. با این حال، وقتی به گذشته نگاهی می اندازیم، ردپای استفاده از نخل اره ای برای اختلالات سینه را می یابیم. مواد مغذی گیاهی موجود در این گیاه به طور جادویی در بدن زن عمل می کنند.

مصرف این چای می تواند سینه های شما را تقویت کرده و آنها را بزرگتر کند. این گیاه دارای خواص قوی برای جلوگیری از عفونت های ادراری و مشکلات گوارشی است.

دستور تهیه چای نخل اره

 • پودر توت نخل اره ای یا از انواع توت های تازه برای تهیه پودر در خانه استفاده کنید.
 • ۲ قاشق چایخوری پودر نخل اره را به آب جوش اضافه کنید. ۲ دقیقه هم بزنید.
 • مایع را در یک فنجان صاف کنید.
 • اسانس وانیل یا عسل را اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود.
 • برای طراوت و فواید سلامتی آن را میل کنید.

لینک مفید:تمرینات هوازی برای چربی سوزی

قهوه برای بزرگ شدن سينه

روزانه میلیون ها نفر در سراسر جهان برای گذراندن روز خود به کافئین وابسته هستند، اما آیا مردم واقعاً تأثیرات کافئین بر بدن را درک می کنند؟ درک اینکه چگونه کافئین بر بدن تأثیر می گذارد بسیار مهم است.

نوشیدن سه فنجان قهوه در روز سینه های زنان را کوچک می کند. در این گزارش آمده است که محققان از نزدیک به 300 زن در مورد میزان قهوه نوشیدن آنها سؤال کرده اند و سپس اندازه سینه آنها را اندازه گیری کرده اند.

این مطالعه نشان داد که «سه فنجان برای کوچک شدن سینه‌ها کافی است» و تأثیر آن با هر فنجان افزایش می‌یابد. این گزارش می گوید ارتباط واضحی بین نوشیدن قهوه و سینه های کوچکتر وجود دارد، زیرا حدود نیمی از زنان دارای ژنی هستند که اندازه سینه را با مصرف قهوه مرتبط می کند.

قرص بزرگ شدن سینه

مکمل های تقویت سینه احتمالاً مؤثر نیستند و ممکن است عوارض جانبی داشته باشند. بسیاری از مکمل ها به عنوان ابزار طبیعی بزرگ کردن سینه به بازار عرضه می‌شوند. مکمل های تقویت کننده سینه معمولاً حاوی انواع گیاهان مانند نخل اره ای و یام  وحشی و ویتامین ای هستند.

سازندگان مکمل اغلب در مورد فواید بالقوه مواد مشتق شده از گیاه به نام فیتواستروژن ها بر سلامت سینه بحث می‌کنند.

آیا دارو برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟

تداخلات دارویی جدی با بسیاری از مکمل ها امکان پذیر است، به خصوص اگر از داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین (کومادین، جانتوون) استفاده کنید.

بزرگ شدن سینه ممکن است یک عارضه جانبی برخی از داروهای تجویزی مانند هورمون درمانی (استروژن)، قرص های ضد بارداری و برخی داروهای ضد افسردگی شناخته شده به عنوان مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین باشد.

با این حال، اجزای این داروها در مکمل های تقویت کننده سینه بدون نسخه یافت نمی‌شوند. اگر به بزرگ کردن سینه علاقه دارید، با پزشک خود در مورد گزینه های موثرتر مانند عمل پروتز سینه صحبت کنید.

مکمل‌ های بزرگ‌ کننده سینه اغلب به‌ عنوان وسیله‌ ای طبیعی برای افزایش سایز سینه‌ ها و با این پیشنهاد که خطری ندارند، معرفی می‌شوند. اما هیچ مدرک علمی برای حمایت از اثربخشی قرص بزرگ کننده سینه وجود ندارد.

این محصولات معمولاً حاوی مواد مختلفی با منشا گیاهی یا قارچی هستند. ترکیباتی که ادعا می‌شود از نظر دارویی فعال هستند، معمولاً شبیه‌ کننده‌ های استروژن هستند به طور خاص به عنوان فیتواستروژن در گیاهان و مایکواستروژن در قارچ‌ ها شناخته می‌شوند درواقع می توان گفت بهترین قرص برای بزرگ کردن سینه وجود ندارد.

لینک مفید:30 تا از روش های لاغری طبیعی

بزرگ كردن سينه با قرص سیپروهپتادین

سیپروهپتادین یا سیپراکتین جز دسته داروهای آنتی‌ هیستامین است. از این دارو برای درمان علائم آلرژی مانند آبریزش چشم، آبریزش بینی، خارش چشم، عطسه، کهیر، خارش بدن و خارش بینی استفاده می‌شود. ماده طبیعی در بدن به نام هیستامین باعث بروز علائم آلرژی می‌شود.

این دارو هیستامین را مسدود کرده و از این طریق علائم حساسیت را کاهش می‌دهد. سیپراکتین همچنین سروتونین را در بدن مسدود می‌کند.وهمچنین با نظر پزشک این دارو به افزایش سایز سینه زنان کمک میکند.

اگر این قرص را به‌منظور بزرگ کردن سینه مصرف می‎‌کنید، حتما با پزشک خود مشورت کنید.سیپروهپتادین را هرگز خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف نکنید. اگر این دارو را کنترل نشده مصرف کنید، دچار چاقی می‌شوید.

نحوه مصرف سیپروهپتادین

معمولا مصرف این دارو ۲ یا ۳ بار در روز توصیه می‌شود. سیپروهپتادین را می‌توان همراه غذا یا بدون آن مصرف کرد. اگر از شربت سیپروهپتادین استفاده می‌کنید، دوز مناسب را با قاشق مخصوص آن اندازه بگیرید. این دارو را باید هر روز در زمان مشخصی مصرف کنید.

برای استفاده از قرص یا شربت سیپروهپتادین حتما به دستورالعمل روی جعبه دارو و توصیه پزشک توجه کنید. به‌هیچ‌وجه خودسرانه دوز دارو را افزایش یا کاهش ندهید.

لینک مفید:تمرینات تقویت عضلات شکم

قرص استروژن براي بزرگ شدن سينه

قرص استروژن و پروژسترون که هورمون‌های جنسی زنانه هستند، بر روی رشد استخوان‌ها و عضلات سینه تاثیر می‌گذارند. هورمون در واقع پیام شیمیایی است که توسط غدد درون‌ریز تولید شده و در جریان خون آزاد می‌شود. هورمون‌ها به تنظیم بسیاری از فرآیندهای بدن مانند اشتها و رشد کمک می‌کنند.

همچنین با نظر پزشک این دارو به افزایش سایز سینه زنان کمک میکند.

کمبود استروژن در زنان

کمبود استروژن در زنان ممکن است باعث ایجاد پریودهای نامنظم، ناباروری و افسردگی بشود. البته تاثیرات کمبود استروژن بسیار گسترده است و شامل اختلال در قاعدگی، ناباروری، استخوان‌های ضعیف، مقاربت دردناک، گرگرفتگی، افسردگی، افزایش عفونت‌های دستگاه ادراری و تاثیر بر وزن است.

برای درمان کمبود استروژن در زنان باید به پزشک زنان مراجعه کرده و پس از معاینه و بررسی دقیق و تشخیص میزان کمبود مقدار استروژن، با دریافت دارو در کنترل سطح استروژن در بدن تلاش کرد تا از عواقب آن جلوگیری نمود.

قرص استروژن در انواع مختلف به دو صورت گیاهی و شیمیایی تولید می‌شود. انواع قرص استروژن که شیمیایی هستند، اغلب هورمون‌هایی هستند که به‌صورت دوزهای کوچک به بدن وارد می‌شوند تا تاثیر خود را ایفا کنند و عوارض مخصوص به خود را دارند.

نوع گیاهی آن که به نام اکنوگل یا ویتاگنوس معروف است به صورت قرص و قطره در دسترس است. این قرص یا قطره‌ها شامل هورمون نیستند، بلکه با تاثیری که بر روی هیپوفیز می‌گذارند در ترشح هورمون موثر هستند.

با وجود آن‌که عوارض فرم گیاهی قرص استروژن کم است، اما در هر صورت برای استفاده از هر نوع قرص شیمیایی یا گیاهی باید زیر نظر پزشک اقدام به مصرف نمود.

لینک مفید:لاغری با تردمیل با 4 روش شگف انگیز

دعا براي بزرگ شدن سينه

اگر قصد بزرگ کردن سینه های خود را دارید، بهتر است به سراغ راهکارهای معقول تر و مناسب تر بروید. به طور کلی، استفاده از دعا و طلسم عملی غیر منطقی و بی نتیجه برای بزرگ کردن سینه است. ونباید گول کلاهبرداران را خورد.

آيا مالیدن سينه باعث بزرگ شدن آن ميشود؟

برای افزایش سایز سینه، می‌توانید ماساژ پستان را با کمک روغن‌های ضروری که باعث افزایش جریان خون در بافت‌های فیبری زیرین سینه و در نتیجه بزرگ شدن پستان می‌شوند، انجام دهید. لازم به ذکر است که این روغن‌ها خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست سینه شما را نیز بهبود می‌بخشند.

مالیدن سینه باعث افزایش سایز سینه برای خانمها میشود.

ماساژ دادن سینه ها در واقع باعث تحریک بافت‌های پشتیبان و در نتیجه القای گردش خون بیشتر به این بافت‌ها و رسیدن مواد غذایی و اکسیژن به سلول‌های تشکیل دهنده بافت آن می‌شوید که در نهایت همه این موارد در ایجاد فرم بهتر سینه‌ها، ایجاد سفتی و بزرگ شدن آن‌ها تاثیر گذار هستند.

ماساژ سینه‌ها همچنین باعث پاسخ‌های هورمونی سالم و افزایش سطح اکسی توسین می‌شود که در بهبود خلق و خو نیز موثر است و به عنوان یکی از عوامل پیش نوازی حین رابطه جنسی اهمیت می‌یابد. بنابراین ماساژ دادن سینه‌ها یکی از روش‌های تضمینی افزایش سایز نیست اما دارای فوایدی است.

فواید ماساژ پستان

ماساژ سینه نه‌تنها باعث فرم گرفتن پستان می‌شود بلکه می‌تواند از برخی بیماری‌ها پیشگیری کند. این فواید شامل موارد زیر است:

پیشگیری از سرطان سینه

خودآزمایی پستان (BSE) و ماساژ روش‌هایی برای شناسایی سرطان سینه در مراحل اولیه آن هستند. بر اساس یک مطالعه معتبر، حدود 25 درصد از زنان سرطان سینه خود را از طریق خودآزمایی تشخیص می‌دهند و 18 درصد دیگر به طور تصادفی متوجه سرطان خود می‌شوند.

تشخیص سرطان در مراحل اولیه آن ممکن است باعث نتیجه گیری بهتر از درمان شود، بنابراین حتما آن را به عنوان بخشی از برنامه معمول زندگی خود قرار دهید.

درمان دردهای عضلانی

ماساژ سینه می‌تواند به کاهش درد و تنش در عضلات سینه  همچنین به افزایش سایز سینه برای زنان کمک کند. چراکه عضلات سینة شما ممکن است طی فعالیت‌ها، تمرین‌ها یا ورزش‌هایی که در آن شرکت می‌کنید تحت درد و فشار قرار گیرند.

پکتورال یا عضلات مثلثی قفسه سینه‌ها در زیر پستان‌های شما قرار گرفته‌اند؛ بنابراین اگر تنشی در پشت خود ایجاد کنید، با منقبض شدن ماهیچه‌های قفسه سینه شما جبران می‌شوند.

بهبود شیردهی در زنان شیرده

طبق تحقیقات، ماساژ سینه ممکن است فواید بسیاری برای زنان شیرده داشته باشد. به عنوان مثال، در یک مطالعه، به گروهی از مادرانی که تازه فارغ شده بودند در 10 روز اول پس از زایمان، دو ماساژ 30 دقیقه‌ای پستان ارائه شد و در کمال تعجب مشاهده شد که این زنان در مقایسه با گروه کنترل- که این ماساژ را دریافت نکرده بودند- درد سینه کمتری را به هنگام شیردهی تجربه کردند.

تحریک سیستم لنفاوی

بافت سینه تا ناحیه زیر بغل امتداد دارد و گره‌های لنفاوی زیادی در این قسمت از بدن وجود دارد که ماساژ دادن آن‌ها ممکن است به تحریک سیستم لنفاوی شما کمک کند.

سیستم لنفاوی، مسئول کمک به دفع سموم بدن است و اگر غدد لنفاوی خود را جراحی کرده باشید، ممکن است با تجمع مایعات زائد به نام لنف ادم مواجه شوید.

مراحل ماساژ سینه

 • مرحله 1: گرم‌کردن دست‌ها با مالش کف دست‌ها به یکدیگر

اولین قدم این است که کف دست خود را به هم بمالید تا کمی گرم شود (زیرا هدف اصلی ماساژ – به‌خصوص برای افزایش سایز پستان‌ها – القای مقداری گرما و آرامش بخشی است). هنگامی که دستان شما به‌اندازه کافی گرم شد، باید آن‌ها را به آرامی روی سینه‌های خود قرار دهید.

 • مرحله 2: استفاده از روغن‌ها یا مرطوب‌کننده‌های پوست

کرم‌ها و روغن‌های ملایم، از ایجاد اصطکاک بین پوست غدد پستانی و کف دست جلوگیری می‌کنند. همچنین پس از اعمال کافی، کنترل تکنیک‌های ماساژ را برای شما آسان‌تر می‌کنند. علاوه بر این، با ارائه مواد مغذی و ارتقای سلامت پوست، باعث بزرگ شدن سینه‌ها می‌شوند.

 • مرحله 3: حرکت دایره‌ای به سمت داخل

اگر در هنر ماساژ سینه مبتدی هستید، بهتر است عمل ماساژ را به نوبت انجام دهید. یعنی ابتدا سینه سمت چپ خود را ماساژ دهید و سپس سمت مقابل را (و یا برعکس). برای این منظور سعی کنید دستان خود را به سمت داخل سینه و به صورت دایره‌وار حرکت دهید – یعنی دایره‌های کاملی که به سمت داخل قفسه سینه شما هدایت شوند.

 • مرحله 4: اعمال فشار متوسط ​​به سینه

در این مرحله سینه خود را به آرامی فشار دهید (البته نه در حدی که حتی چیزی احساس نکنید و نه در حدی که آرامش بخش نباشد و به خودتان آسیب برسانید چراکه که سینه‌ها قسمت‌های حساس بدن هستند و باید با احتیاط با آن‌ها رفتار شود.

در نهایت مراحل 3 و 4 را برای طرف مقابل بدن خود نیز تکرار کنید.

ماساژ سینه برای سفت کردن سینه و افزایش سایز سینه زنان

شلی و افتادگی سینه یکی از مشکلات رایج بسیاری از زنان است، به طوری که به محض درآوردن سینه بند، سینه‌ها شل و افتاده به نظر می‌رسند. این در حالی است که هر زنی دوست دارد سینه‌ای با بافت سفت داشته باشد، تا آن را به رخ دیگران بکشد! از این رو، با انجام مرتب ماساژ می‌توانید سینه‌های خود را سفت، محکم و دایره‌ای فرم کنید.

بهترین زمان ماساژ سینه برای افزایش سایز سینه زنان

محدودیتی برای انجام ماساژ سینه وجود ندارد و شما می‌توانید هر زمان که دوست داشتید این کار را انجام دهید.

با این حال مثلا در مورد ماساژ سینه به منظور بهبود شیردهی، بهترین زمان برای ماساژ در سال اول پس از زایمان است، چراکه این امر، کیفیت شیر مادر (از جمله مواد جامد، لیپیدها، غلظت کازئین و انرژی ناخالص آن) را تا حد زیادی افزایش می‌دهد و بیشترین فواید آن بین روز اول تا 11 ماه پس از زایمان است- البته تنها خاصیت شیر که در اوایل یا اواخر دوره شیردهی تغییر نمی‌کند، محتوای لاکتوز آن است.

لینک مفید:لاغری با متفورمین

عوارض كرم هاي بزرگ كننده سينه

استفاده از کرم های سفت کننده سینه ممکن است باعث بروز عوارض جانبی مانند تحریک پوست، خشکی، قرمزی و حساسیت شود.عدم اثبات علمی: هیچ تحقیقی تاثیر کرم ‌های سفت کننده سینه بر تحریک و رشد بافت سینه در مقابل جایگزین‌ های دیگر همانند ورزش و تغذیه سالم را ثابت نکرده است.

برخی کرم های سفت کننده سینه ممکن است شامل هورمون هایی باشند که می توانند تعادل هورمونی را بهم بریزند، به خصوص در صورت استفاده غیرمنظم و ناشی از عدم توصیه پزشک.با توجه به این موارد، استفاده از کرم های سفت کننده سینه باید با دقت و توصیه پزشک صورت گیرد.

سخن پایانی :عاملی که میتواند یک خانم را زیبا کند سایز سینه بزرگ نیست چیزی که شمارا زیبا میکند شاد بودن است .پس سعی کنید شاد باشید و لبخند بزنید شما با تمام ویژگی هایتان زیبایید.

سخن آخر

بعضی از زنان سایز سینه دلیلی شده است تا احساس کمبود اعتماد بنفس ونارضایتی ازخودداشته باشند. زنان باید بدانند بزرگی سینه تنها دلیل زیبایی فرد نیست بلکه لبخند،مهربان بودن واحساس دوست داشتن زیبایی اوست.

منبع1

منبع2

4/5 - (4 امتیاز)

آیا این مطالب برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 دیدگاه

 1. مطالب مفیدی بود حتما انجام میدم نتیجرو همینجا اعلام میکنم 😁

  1. سلام سمیرای عزیز خوشحالم که مطالب برااتون مفید بوده . منتظر نتایج خوبتون هستیم.

   1. من الان یه مدته از روغن خراطین برای حجم دهندگی استفاده میکنم راضیم

 2. خیلی ممنون بابت مطالبتون
  فقط یه سوالی داشتم شماخودتون کرم حجم دهنده سینه خیلی خوب میشناسید که معرفی کنید ؟

  1. سلام خوشحالم که مطالب برااتون مفید بوده . پیشنهاد من استفاده از روغن های گیاهی هستش.

  2. من کرم هم استفاده کردم ولی خیلی زمان طولانی لازمه ولی روغن خراطین زودتر نتیجه میده امتحانش کن خواهر